Takiej gry miejskiej jeszcze w Poznaniu nie było! Wyjątkowe miejsce i wyjątkowy temat - PYRA. Wszystko dlatego, że w dniach 19 i 20 sierpnia, na Wildzie, w parku Jana Pawła II, odbywa się ziemniaczany weekend - PYRA DAYS.

Z tej okazji organizujemy PYRA GAME czyli igrzyska ziemniaczane. Zgłoszone zespoły będą rywalizować o wejście do wielkiego finału mierząc się z różnorodnymi pyro-zadaniami wśród których będą rzut kartoflem, wyścigi w worku na ziemniaki i wiele innych często zaskakujących konkurencji. Niezbędne będą nie tylko sprawność i refleks, ale też kreatywność i spostrzegawczość. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.
 
Igrzyska ziemniaczane PYRA GAME przeznaczone są dla 3-5 osobowych zespołów w wieku 15+ (sobota) oraz grup rodzinnych (niedziela). Przed rozpoczęciem rywalizacji uczestnicy będą mogli w ramach treningu spróbować swoich sił we wszystkich konkurencjach.

TERMINY:

19.08 – drużyny w wieku 15+, gra o 16:00.

20.08 – zespoły rodzinne, gra o 12:00

 

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW: zespoły 15+ (19.08) oraz edycja rodzinna (20.08)

   REJESTRACJA ZESPOŁÓW: w wieku 15+ oraz rodzinnych

 

 

 

Dowiedzą się tego uczestnicy gry miejskiej pt. NA LODOWYM FYRTLU zapowiadającej festiwal rzeźby lodowej, który w tym roku zagości na poznańskim Łazarzu. Będzie to pierwsza z dwóch gier świątecznych organizowanych w ramach tegorocznego Betlejem Poznańskiego (zapowiedź drugiej już wkrótce!).
 
Trasę śmiałków wyznaczą rzeby z lodu oraz różnorodne zadania i zagadki, które ci otrzymają od wyjątkowych - jak to na Betlejem Poznańskie przystało - bohaterów gry. Wyzwania będą dostosowane do różnych grup wiekowych.
 
Wyrusz więc śladem lodowych rzeźb i odkryj tajemnicę łazarskich zaułków!
 
 

 

O PROJEKCIE   GDY CHCESZ GRAĆ   JAK ZROBIĆ GRĘ?  
 • GRA MIEJSKA - forma rozrywki, w której istotnym elementem jest przestrzeń miejsca z jej wieloma kontekstami. Łączy w sobie cechy podchodów, flash mobów, happeningów ulicznych oraz gier komputerowych czy RPG.
 • gramiejska.pl - zespół zajmujący się tworzeniem gier miejskich.
 • W ciągu 8 lat zrealizowaliśmy ponad 50 dużych, otwartych gier i innych imprez dla ponad 10 000 uczestników.
  Jako gracz:
 • Zarejestruj się na stronie – będziesz dostawać informacje o najbliższych grach i innych wydarzeniach związanych z działalnością zespołu gramiejska.pl
Jako animator, tester gier, itp.:
 • Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy przy organizacji gier. Zainteresowanych prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy.
  Jeśli:
 • chcesz byśmy zagrali w Twoim mieście?
 • chciałbyś zrobić grę, ale nie wiesz jak się do tego zabrać?
 • masz propozycję tematu gry?
 • chcesz z nami współpracować przy realizacji gry?
 • chciałbyś zaprosić grę "na swoje podwórko"?
 • chciałbyś ufundować nagrody?

Skontaktuj się z nami!

 

 

Partnerzy: