Witaj w Poznaniu – stolicy gier!

Podczas festiwalu  odbędzie się kilkadziesiąt gier, wydarzeń oraz imprez towarzyszących. Swoje gry zaprezentują twórcy z całej Europy. Częścią festiwalu będą także także warsztaty tworzenia gier miejskich, które poprowadzą prawdziwe gwiazdy świata gier. Wśród nich znalazły się takie nazwiska jak Hilary O’Shaughnessy czy Jacob La Cour. 
    Podczas festiwalowego tygodnia przestrzeń miasta zamieni się w planszę, na której będzie można bawić się i walczyć o nagrody, a jest o co walczyć.

Zdobywaj kody - odbieraj nagrody...

Udział w każdym wydarzeniu festiwalowym premiowany jest specjalnym kodem, który wpisany na festiwalowej stronie przekłada się na punkty (od 1 do 5). Już jeden punkt to nagroda (teczkogra) do odebrania w biurze festiwalowym. 11 punktów to festiwalowa koszulka (która jest również grą). Ten kto do końca festiwalu zbierze najwięcej punktów otrzymuje TABLET!!!

Kto wejdzie na Okrąglak?

To nie wszystko w kwestii nagród - najlepszy uczestnik każdej festiwalowej konkurencji również otrzymuje nagrodę. Np. zwycięcy Wielkiej Gry Finałowej niezwłocznie po jej zakończeniu, oprócz nagród rzeczowych, bezpośrednio po grze udadzą się na dach Okrąglaka podziwiać Poznań!!!
Czyż nie warto grać?

Niniejsza strona pozwoli zapoznać się z mnogością festiwalowych propozycji.

Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie w nim dla siebie co najmniej kilka gier. Poznań stanie się przestrzenią nie tylko dla gier miejskich, ale także rekreacyjnych czy turystycznych, obejmujących swym zasięgiem niemal całą aglomerację.
Na miłośników „planszówek” będą czekać nie tylko pokoje gier w najróżniejszych miejsca Poznania, ale także turniej Wielka GRAnda oraz gry powiększone do rozmiarów XXXL.

Udział w wydarzeniach festiwalowych jest bezpłatny, a zgłoszeń do każdej z gier można dokonywać w punkcie startowym, na godzinę przed jej rozpoczęciem. Jednak można również zrobić to już teraz za pomocą formularza na stronie.

Bieżące wydarzenia festiwalowe można śledzić na profilu facebook.com/letsplaypoznan.

Niech rozpocznie się gra!

Organizatorzy

LET'S PLAY POZNAŃJuż 27 maja rozpocznie się kolejna edycja Miedzynarodowego Festiwalu Gier LET'S PLAY POZNAŃ!

Na uczestników czeka kilkadziesiąt przeróżnych wydarzeń oraz imprez towarzyszących. Swoje gry zaprezentują twórcy z całej Europy. Na uczestików wszystkich gier czekają wyjatkowe nagrody.

Partnerzy: