wg daty alfabetycznie rosnąco malejąco

ARESZTUJ GENERAŁA

W Poznaniu rezyduje dowództwo V korpusu armii niemieckiej. Jego zdyscyplinowane jednostki mogą całkiem odmienić sytuację panującą w mieście. Ugodowa polityka Naczelnej Rady Ludowej stwarza zagrożenie dla sił powstania... CZAS DZIAŁAĆ!

II EDYCJA FESTIWALU LETS PLAY POZNAŃ

Podczas II edycji festiwalu odbyło się kilkadziesiąt gier, wydarzeń oraz imprez towarzyszących. Swoje gry zaprezentowali twórcy z całej Europy. Częścią festiwalu były także warsztaty tworzenia gier miejskich, które poprowadziły prawdziwe gwiazdy świata gier. Wśród nich znalazły się takie nazwiska jak Hilary O’Shaughnessy czy Jacob La Cour. Podczas festiwalowego tygodnia przestrzeń miasta zamieniła się w planszę, na której można było bawić się i walczyć o nie lada nagrody. Na miłośników „planszówek” czekały nie tylko pokoje gier w najróżniejszych miejsca Poznania, ale także turniej Wielka GRAnda oraz gry powiększone do rozmiarów XXXL.

DWA SPOJRZENIA NA OSTRÓW TUMSKI - PIERWSZY STOPIEŃ POZNANIA

Dwa spojrzenia na Ostrów Tumskich tak w skrócie można by przedstawić nasz ostatni projekt. Na początek wycieczka z przewodnikiem PoPoznaniu.pl. Zdobytą wiedzę gracze mogli sprawdzić przechodząc grę do samodzielnej zabawy PIERWSZY STOPIEŃ POZNANIA, która tego dnia miała swoją nową wzbogaconą odsłonę.

POZNAŃ POZA CZASEM

Arcyważna misja, której wynik może przeważyć szalę historii. Tajemnicze zagadki, wyjątkowe miejsca i niespodziewane zwroty akcji... a wszystko to w scenerii Poznania. Czterej naukowcy z Instytutu Badań nad czasoprzestrzenią udali się w podróż poza czasem. Mieli oni zgłębić dawne dzieje Poznania. Niestety ich misja została zagrożona!

MARATOŃSKA GRA MIEJSKA

Przygotowania do kolejnego, 14. Poznań Maratonu zostały poważnie zakłócone przez zniknięcie medali przeznaczonych dla wszystkich uczestników. Śledczy mają pewne podejrzenia, jednak potrzebują dodatkowego wsparcia aby przeprowadzić poszukiwania na szeroką skalę.

KRYPTONIM P.O.W.

Gra KRYPTONIM P.O.W. odbyła się w 95. rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Gracze wcielili się w członków Polskiej Organizacji Wojskowej Zaboru Pruskiego i wykonywali szereg działań konspiracyjnych.
Za nami już ponad czterdzieści dużych gier w różnych miejscach Polski i wiele mniejszych realizacji. W przygotowaniu są kolejne.

Zapraszamy do zapoznania się z opisem Gier Miejskich realizowanych w Poznaniu od 2006 roku.

Owocnego czytania i oglądania.
zespół gramiejska.pl

WIDOK MAPY


WYBIERZ
wszystkie
KATEGORIE
wszystkie
LOKALIZACJA
wszystkie
kujawsko-pomorskie
małopolskie
mazowieckie
podlaskie
pomorskie
wielkopolskie
zachodniopomorskie
zagranica
WYBIERZ ROK
wszystkie
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
WYBIERZ OKRES

od
do


Partnerzy: