wg daty alfabetycznie rosnąco malejąco

CZAS PATRIOTÓW

Start gry odbył się w miejscu, gdzie w 1918 r. znajdowała się siedziba V Korpusu Armii Niemieckiej. Stawka zmagań była wysoka – ten, kto w trakcie działań operacyjnych zbierze odpowiedni kod, stanie do walki z niemiecką załogą Ratusza, by zerwać z niego pruską flagę.

POZNAŃ POZA CZASEM

Uczestnicy Gry Miejskiej POZNAŃ POZA CZASEM przeprowadzili śledztwo w sprawie kradzieży w... przeszłości. Okazało się, że ze skrzyni z kosztownościami wiezionej przez orszak Ottona III na Zjazd Gnieźnieński zniknął diadem cesarski... Jak do tego doszło?

PIERWSZY STOPIEŃ POZNANIA

Jan Nepomucen Kowalewski - XIX wieczny mieszkaniec Śródki - pozostawił potomnym niezwykły skarb, który miał być dostępny dla każdego, kto udowodni, że jest tego godny. Zaplanował on szereg prób, aby sprawdzić tych, którzy zechcą poznać jego tajemnicę.

POSNANIA ELEGANS CIVITAS

Jubileuszowa X edycja przeniosła uczestników w XVII wiek, gdzie poczuli oni atmosferę czasów potopu szwedzkiego w Poznaniu... A wszystko zaczęło się od starego pamiętnika napisanego przez Andrzeja Grajewskiego i tajemniczej skrzyni ukrytej gdzieś w podziemiach kościoła farnego...

POWSTRZYMAJ BOSSA! OCAL WIELORYBY!

I szczecińska gra miejska zorganizowana została z okazji 15-lecia działalności Federacja Zielonych Gaja. Gracze próbowali powstrzymać tajemniczego BOSSA, który zamierza w Szczecinie otworzyć przetwórnię wielorybów nielegalnie łowionych na wodach Oceanu Południowego. Na szczęście znaleźli i rozszyfrowali dokumenty obciążające niebezpiecznego biznesmana. W finałowej akcji zwycięska drużyna wezwała jednostkę antyterrorystyczną, która w centrum miasta pojmała czarny charakter wraz z jego osobistą ochroną.

ŁAMACZE SZYFRÓW

Gra Miejska ŁAMACZE SZYFRÓW to już nasza druga przygoda z poznańskimi kryptologami, którzy złamali kod ENIGMY. Tym razem gracze stali się uczestnikami Kursu Kryptologicznego, który kończył egzamin przygotowany przez komendantów kursu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdy nie to, że egzamin odbywał się w mieście...

BOLLWERK

Poznań czasów II wojny światowej. Wszechobecne gestapo, tajemnicza zagadka i niesamowita przygoda. Rozgrywka rozpoczęła się od spotkania polskiego konspiratora. Gracze, po kilkudziesięciu minutach, dotarli na most na ulicy Panny Marii, by po wpisaniu kodu uruchamiającego zapalnik, „wysadzić” go.
Za nami już ponad czterdzieści dużych gier w różnych miejscach Polski i wiele mniejszych realizacji. W przygotowaniu są kolejne.

Zapraszamy do zapoznania się z opisem Gier Miejskich realizowanych w Poznaniu od 2006 roku.

Owocnego czytania i oglądania.
zespół gramiejska.pl

WIDOK MAPY


WYBIERZ
wszystkie
KATEGORIE
wszystkie
LOKALIZACJA
wszystkie
kujawsko-pomorskie
małopolskie
mazowieckie
podlaskie
pomorskie
wielkopolskie
zachodniopomorskie
zagranica
WYBIERZ ROK
wszystkie
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
WYBIERZ OKRES

od
do


Partnerzy: